fbpx

Doprava a platba

Tovar posiela Predávajúci podľa voľby Kupujúceho prostredníctvom Slovenskej pošty alebo Kuriérskej služby, s ktorou v momente odosielania tovaru Predávajúci spolupracuje. Dodacia lehota uvedená pri vytváraní objednávky znamená, do koľkých dní dané tituly dorazia na adresu Kupujúceho.

Ak tovar alebo oznámenie o uložení na pošte neboli doručené do 7 dní od odoslania tovaru, Kupujúci je povinný nahlásiť skutočnosť Predávajúcemu. Predávajúci následne poskytne bližšie informácie pre úspešné doručenie balíka Kupujúcemu.

K cene objednávky pripočítavame nasledovné poštovné náklady podľa spôsobu a adresy dodania. 

  • Využitie Slovenskej pošty 5,50 € (doručenie 1 až 2 pracovné dni od expedície)
  • Packeta (Zásielkovňa) 3,50 € (doručenie 1 až 2 pracovné dni od expedície)

Uvedené poplatky platia pre odoslanie balíkov v rámci Slovenska. V prípade rozdelenia jednej objednávky na viac zásielok na základe vášho želania vám môže byť účtované poštovné za každú zásielku samostatne.

Spôsob platby

Platby sa vykonávajú v mene EUR, pričom Predávajúci vyžaduje jeden z nasledujúcich spôsobov platby:

  • dobierka (platba pri prevzatí tovaru): Pri tomto spôsobe platby Kupujúci uhrádza celú sumu za tovar uvedený v elektronickej objednávke pri prevzatí kuriérovi alebo na svojej pošte. V prípade, že si Kupujúci zvolí spôsob platby dobierku, k poštovnému je účtovaný poplatok 1,50€ za dobierku;
  • elektronické bankovníctvo (platba vopred bankovým prevodom): Pri tomto spôsobe platby je Kupujúcemu zaslaný tovar poštovou/kuriérskou službou po uhradení a pripísaní celej sumy tovaru uvedeného v elektronickej objednávky na účet Predávajúceho, Variabilný symbol: použite číslo Vašej elektronickej objednávky.
  • Pre slovenských zákazníkov: Tatra Banka, IBAN: SK6211000000002945085452, TATRSKBX

Pri každej objednávke dostanete emailom faktúru – daňový doklad, ktorá zároveň slúži ako záručný list (ak ste si nepriali inak). Ak doklad chýba, prosíme informujte nás čo najskôr telefonicky alebo na e-mailovú adresu info@terralife.sk.