fbpx

Esenciálny olej dōTERRA Wild Orange – divoký pomaranč

Esenciálny olej dōTERRA Wild Orange – divoký pomaranč

Je to za studena lisovaný esenciálny olej z pomarančovej kôry. Je vynikajúci hlavne pre svoju energizujúcu a revitalizačnú schopnosť. Tento olej je jeden z najobľúbenejších a najpredávanejších olejov dōTERRA.

Jeho nádherná citrusová vôňa pôsobí povznášajúco na vašu náladu.

Esenciálny olej Wild oragne (divoký pomaranč) je vďaka svojej nádhernej vôni a účinkom jedným z najobľúbenejších olejov.  Tento olej ma stimulačné a očistné vlastnosti. Pôsobí povzbudivo, povznášajúco no zároveň ukludňujúco.   Obsahuje tiež účinné antioxidanty, ktoré napomáhajú pri udržiavaní celkového zdravia.  Je ideálnym obzvlášť v skorých štádiách prechladnutia či chrípky. Oleju z divokých pomarančov sa tiež pripisujú protiplesňové, antibakteriálne, protizápalové a antidepresívne vlastnosti.  

Z emočného hľadiska  olej z divokých pomarančov rieši široký záber citových problémov. Napomáha zbaviť sa strachu, nervozity, zlej nálady, pochmúrnosti či znechutenia.  Tento olej nás učí pravému významu hojnosti – podnecuje hojnosť, podporuje kreativitu a pozitívnu náladu. Pre našu dušu je vôňa divokého pomaranča pripomenutím neobmedzených možností prírody.

Esenciálny olej Wild orange je vhodný na:

  • Vzpruhu mysle
  • Ukľudnenie
  • Zlepšenie nálady
  • Čistenie tela i priestorov
  • Podporu celkového zdravia
  • Energizáciu a revitalizáciu

Zloženie: 100% čistý esenciálny olej z divokých pomarančov